Müükapartment
2-room apartment in Valby
2 998 000 DKK
61 184 DKK/m²
Skyttegårdvej 11, 2. tv., 2500 Valby
2
Toad kokku
49 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Skyttegårdvej 11, 2. tv., 2500 Valby
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
2,0 km5 minMetroopeatus
2,3 km6 minLennujaam
10 km25 minHaridus
Lasteaed
300 m5 minKeskkool
4 km11 minÜlikool
1,7 km27 minRaamatukogu
1,6 km25 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
100 m1 minRestoran
100 m2 minPank
500 m9 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
1,5 km24 minHaigla
1,4 km21 minVeterinaaria
2,1 km5 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
4 km10 minKeskkond
Suurem tee
3 km9 minRaudtee
300 m4 minPhoto Tour

living room

Asukoht
Skyttegårdvej 11, 2. tv., 2500 Valby
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.