Müükapartment
2-room apartment in Aarhus C
2 848 000 DKK
64 727 DKK/m²
Sjællandsgade 82C, 2. th., 8000 Aarhus C
2
Toad kokku
44 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Sjællandsgade 82C, 2. th., 8000 Aarhus C
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m5 minLennujaam
28 km1.2hHaridus
Lasteaed
100 m1 minÜlikool
800 m13 minRaamatukogu
800 m12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
100 m2 minRestoran
300 m5 minPank
600 m9 minTervishoid
Apteek
700 m11 minArst
100 m2 minHaigla
3 km8 minVeterinaaria
4 km9 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
1,3 km20 minKeskkond
Suurem tee
5 km13 minRaudtee
1,4 km21 minPhoto Tour

attic

Asukoht
Sjællandsgade 82C, 2. th., 8000 Aarhus C
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.