Müükapartment
2-room apartment in Taastrup
1 485 000 DKK
26 053 DKK/m²
Saksen C 3, 1. 1., 2630 Taastrup
2
Toad kokku
57 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Saksen C 3, 1. 1., 2630 Taastrup
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
200 m3 minLennujaam
21 km56 minHaridus
Lasteaed
500 m7 minKeskkool
18 km46 minÜlikool
8 km20 minRaamatukogu
1,8 km28 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
200 m2 minRestoran
100 m1 minPank
8 km20 minTervishoid
Apteek
200 m4 minArst
6 km14 minHaigla
6 km16 minVeterinaaria
5 km12 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
8 km21 minKeskkond
Suurem tee
1,6 km25 minRaudtee
100 m2 minPhoto Tour

Asukoht
Saksen C 3, 1. 1., 2630 Taastrup
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.