Müükapartment
3-room apartment in København S
5 795 000 DKK ≈ 775 379 €
60 365 DKK/m² ≈ 8077 €/m²
Robert Jacobsens Vej 32, 3. tv., 2300 København S
3
Toad kokku
96 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Robert Jacobsens Vej 32, 3. tv., 2300 København S
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minRaudteejaam
900 m14 minMetroopeatus
300 m4 minLennujaam
3 km8 minHaridus
Lasteaed
300 m4 minKeskkool
6 km16 minÜlikool
4 km9 minRaamatukogu
1,2 km18 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
400 m7 minRestoran
500 m8 minPank
800 m13 minTervishoid
Apteek
1,4 km22 minArst
900 m14 minHaigla
2,4 km6 minVeterinaaria
800 m13 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
3 km9 minKeskkond
Suurem tee
700 m11 minRaudtee
800 m12 minPhoto Tour

living room

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.