Müükapartment
4-room apartment in Brønshøj
4 995 000 DKK ≈ 668 432 €
50 455 DKK/m² ≈ 6752 €/m²
Præstekærvej 11, 4. th, 2700 Brønshøj
4
Toad kokku
99 m²
Elamispind
Ehitusaasta1959
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boliga.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
C
Class C
Asukoht
Præstekærvej 11, 4. th, 2700 Brønshøj
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
5 km13 minMetroopeatus
2,1 km5 minLennujaam
12 km31 minHaridus
Lasteaed
0 m1 minKeskkool
5 km13 minÜlikool
2,7 km7 minRaamatukogu
400 m7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
100 m2 minRestoran
100 m1 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
500 m7 minArst
1,2 km19 minHaigla
2,6 km7 minVeterinaaria
1,6 km25 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
6 km15 minKeskkond
Suurem tee
2,4 km6 minRaudtee
4 km9 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.