Müükapartment
4-room apartment in Næstved
1 798 000 DKK ≈ 240 651 €
17 124 DKK/m² ≈ 2292 €/m²
Parkvej 174, 2. 9, 4700 Næstved
4
Toad kokku
1
Vannitoad
105 m²
Elamispind
Ehitusaasta1973
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boliga.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
C
Class C
Asukoht
Parkvej 174, 2. 9, 4700 Næstved
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minLennujaam
67 km2.9hHaridus
Lasteaed
200 m2 minÜlikool
23 km1.0hRaamatukogu
2,7 km7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
700 m11 minRestoran
1000 m15 minPank
2,3 km6 minTervishoid
Apteek
1000 m15 minArst
1,5 km24 minHaigla
2,9 km7 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m6 minRand
5 km14 minKeskkond
Raudtee
1,6 km25 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.