Müükapartment
6-room apartment in København K
14 995 000 DKK ≈ 2 006 583 €
85 199 DKK/m² ≈ 11 401 €/m²
Overgaden Neden Vandet 15, 2., 1414 København K
6
Toad kokku
176 m²
Elamispind
345 m²
Krunt
Ehitusaasta1859
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boliga.dk
Asukoht
Overgaden Neden Vandet 15, 2., 1414 København K
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
1,5 km24 minMetroopeatus
100 m1 minLennujaam
5 km14 minHaridus
Lasteaed
700 m11 minKeskkool
1,1 km17 minÜlikool
1000 m15 minRaamatukogu
100 m2 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
100 m2 minRestoran
0 m1 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
100 m1 minArst
600 m10 minHaigla
2,2 km6 minVeterinaaria
1,1 km17 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
900 m14 minKeskkond
Suurem tee
5 km12 minRaudtee
1,4 km22 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.