Müükapartment
2-room apartment in Odense C
1 595 000 DKK
26 583 DKK/m²
Nyvangsvej 10, 1. tv., 5000 Odense C
2
Toad kokku
60 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Nyvangsvej 10, 1. tv., 5000 Odense C
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
22 km57 minLennujaam
8 km21 minHaridus
Lasteaed
200 m2 minÜlikool
600 m10 minRaamatukogu
1000 m15 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m6 minToidupood
400 m6 minRestoran
400 m6 minPank
400 m6 minTervishoid
Apteek
500 m7 minArst
600 m9 minHaigla
1,8 km28 minVeterinaaria
800 m13 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
5 km12 minKeskkond
Raudtee
500 m8 minPhoto Tour

Asukoht
Nyvangsvej 10, 1. tv., 5000 Odense C
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.