Müükapartment
4-room apartment in Tistrup
375 000 DKK
4167 DKK/m²
Nørrevang 27, 6862 Tistrup
4
Toad kokku
90 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Nørrevang 27, 6862 Tistrup
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
7 km19 minRaudteejaam
10 km26 minLennujaam
32 km1.4hHaridus
Lasteaed
700 m10 minÜlikool
28 km1.2hRaamatukogu
9 km25 minKaubandus ja teenused
Supermarket
900 m13 minToidupood
9 km24 minRestoran
4 km10 minPank
800 m13 minTervishoid
Apteek
9 km25 minArst
800 m12 minHaigla
15 km40 minVeterinaaria
9 km24 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
24 km1.1hKeskkond
Raudtee
500 m8 minPhoto Tour

facade

garden

garden
Asukoht
Nørrevang 27, 6862 Tistrup
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.