Müükapartment
2-room apartment in Brønderslev
645 000 DKK
8487 DKK/m²
Nørregade 2, 1. th., 9700 Brønderslev
2
Toad kokku
76 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Nørregade 2, 1. th., 9700 Brønderslev
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
2,4 km6 minRaudteejaam
25 km1.1hLennujaam
21 km53 minHaridus
Lasteaed
1,2 km19 minÜlikool
21 km55 minRaamatukogu
300 m5 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m6 minToidupood
100 m2 minRestoran
100 m1 minPank
0 m1 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
300 m5 minHaigla
20 km52 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m6 minRand
18 km46 minKeskkond
Suurem tee
2,5 km7 minRaudtee
200 m3 minPhoto Tour

Asukoht
Nørregade 2, 1. th., 9700 Brønderslev
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.