Müükhouse
4-room house in Odense N
3 595 000 DKK ≈ 481 168 €
26 630 DKK/m² ≈ 3564 €/m²
Nordmarksvej 7, 5270 Odense N
4
Toad kokku
135 m²
Elamispind
745 m²
Krunt
Ehitusaasta1965
Korrust1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: home.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
C
Class C
Asukoht
Nordmarksvej 7, 5270 Odense N
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
19 km50 minLennujaam
5 km13 minHaridus
Lasteaed
100 m1 minÜlikool
5 km12 minRaamatukogu
1,8 km29 minKaubandus ja teenused
Supermarket
800 m12 minToidupood
1000 m15 minRestoran
1,5 km23 minPank
2,1 km5 minTervishoid
Apteek
1,4 km21 minArst
1,5 km23 minHaigla
4 km11 minVeterinaaria
2,9 km7 minVaba aeg ja loodus
Park
800 m12 minRand
7 km17 minKeskkond
Raudtee
3 km8 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.