Müükhouse
5-room house in Snekkersten
5 495 000 DKK ≈ 735 290 €
39 250 DKK/m² ≈ 5252 €/m²
Mogens Mogensens Vej 21, 3070 Snekkersten
5
Toad kokku
140 m²
Elamispind
228 m²
Krunt
Ehitusaasta2021
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Mogens Mogensens Vej 21, 3070 Snekkersten
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
800 m12 minRaudteejaam
9 km23 minLennujaam
43 km1.9hHaridus
Lasteaed
1,2 km19 minÜlikool
9 km23 minRaamatukogu
2,2 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1000 m15 minToidupood
1,1 km17 minRestoran
1,1 km17 minPank
4 km10 minTervishoid
Apteek
1,1 km17 minArst
1,9 km29 minHaigla
800 m13 minVeterinaaria
2,1 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
1,2 km19 minRand
1,5 km24 minKeskkond
Suurem tee
2,0 km5 minRaudtee
600 m9 minPhoto Tour

living room

bathroom

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.