Müükapartment
4-room apartment in Hørsholm
4 695 000 DKK
42 297 DKK/m²
Mikkelborg Park 17, st. th., 2970 Hørsholm
4
Toad kokku
111 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Mikkelborg Park 17, st. th., 2970 Hørsholm
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
10 km27 minLennujaam
32 km1.4hHaridus
Lasteaed
600 m10 minKeskkool
26 km1.1hÜlikool
4 km12 minRaamatukogu
3 km9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,6 km25 minToidupood
1,5 km24 minRestoran
600 m10 minPank
7 km17 minTervishoid
Apteek
2,7 km7 minArst
3 km9 minHaigla
10 km27 minVeterinaaria
9 km24 minVaba aeg ja loodus
Park
700 m11 minRand
3 km8 minKeskkond
Suurem tee
3 km9 minRaudtee
1,5 km23 minPhoto Tour

garden

balcony

Asukoht
Mikkelborg Park 17, st. th., 2970 Hørsholm
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.