Müükapartment
3-room apartment in Karup J
325 000 DKK ≈ 43 488 €
3457 DKK/m² ≈ 463 €/m²
Mejerigården 3, 7470 Karup J
3
Toad kokku
94 m²
Elamispind
Lisaomadused
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Mejerigården 3, 7470 Karup J
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minLennujaam
67 km2.9hHaridus
Lasteaed
900 m15 minÜlikool
26 km1.1hRaamatukogu
400 m6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
400 m6 minRestoran
4 km10 minTervishoid
Apteek
6 km16 minArst
300 m4 minHaigla
15 km38 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
6 km15 minPhoto Tour

facade

garden

living room

facade
Asukoht
Mejerigården 3, 7470 Karup J
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.