Müükapartment
2-room apartment in Kolding
795 000 DKK ≈ 106 380 €
11 042 DKK/m² ≈ 1477 €/m²
Markdanersgade 7, 2. 203., 6000 Kolding
2
Toad kokku
72 m²
Elamispind
752 m²
Krunt
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Markdanersgade 7, 2. 203., 6000 Kolding
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m2 minRaudteejaam
19 km49 minLennujaam
33 km1.4hHaridus
Lasteaed
200 m3 minÜlikool
500 m8 minRaamatukogu
300 m5 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m4 minToidupood
200 m3 minRestoran
0 m1 minPank
200 m4 minTervishoid
Apteek
300 m4 minArst
100 m1 minHaigla
1,2 km19 minVeterinaaria
800 m13 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
3 km8 minKeskkond
Suurem tee
3 km9 minRaudtee
300 m5 minPhoto Tour

facade

kitchen

dining room

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.