Müükhouse
5-room house in Hedehusene
5 375 000 DKK
37 326 DKK/m²
M W Gjøes Vej 34, 2640 Hedehusene
5
Toad kokku
144 m²
Elamispind
483 m²
Krunt
Ehitusaasta2023
Lisaomadused
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
M W Gjøes Vej 34, 2640 Hedehusene
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
6 km15 minLennujaam
26 km1.1hHaridus
Lasteaed
2,3 km6 minKeskkool
23 km1hÜlikool
4 km11 minRaamatukogu
2,9 km8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,5 km7 minToidupood
2,9 km7 minRestoran
2,9 km8 minPank
5 km14 minTervishoid
Apteek
2,9 km8 minArst
5 km14 minHaigla
5 km13 minVeterinaaria
2,9 km8 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m8 minRand
8 km21 minKeskkond
Suurem tee
3 km9 minRaudtee
2,6 km7 minPhoto Tour

facade

driveway

kitchen

bathroom
Asukoht
M W Gjøes Vej 34, 2640 Hedehusene
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.