Müükapartment
4-room apartment in Christiansfeld
998 000 DKK
6481 DKK/m²
Luneparken 49, 6070 Christiansfeld
4
Toad kokku
154 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Luneparken 49, 6070 Christiansfeld
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
2,0 km31 minRaudteejaam
12 km31 minLennujaam
46 km2.0hHaridus
Lasteaed
500 m9 minÜlikool
14 km36 minRaamatukogu
12 km31 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m6 minToidupood
1,0 km16 minRestoran
2,0 km31 minTervishoid
Apteek
800 m13 minHaigla
13 km34 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
6 km17 minKeskkond
Suurem tee
3 km8 minPhoto Tour

Asukoht
Luneparken 49, 6070 Christiansfeld
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.