Müükapartment
2-room apartment in Frederikssund
1 295 000 DKK ≈ 173 306 €
28 778 DKK/m² ≈ 3851 €/m²
Lundevej 18A, st. tv, 3600 Frederikssund
2
Toad kokku
45 m²
Elamispind
Ehitusaasta1847
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boliga.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
D
Class D
Asukoht
Lundevej 18A, st. tv, 3600 Frederikssund
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
14 km37 minLennujaam
43 km1.9hHaridus
Lasteaed
1,0 km16 minÜlikool
16 km41 minRaamatukogu
400 m7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
300 m5 minRestoran
200 m3 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
10 km25 minHaigla
1,6 km25 minVeterinaaria
8 km21 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
1,1 km18 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.