Müükapartment
4-room apartment in Nærum
3 995 000 DKK ≈ 534 638 €
35 354 DKK/m² ≈ 4731 €/m²
Langebjerg 2, 1. tv, 2850 Nærum
4
Toad kokku
113 m²
Elamispind
Ehitusaasta1968
Fotod kategooriate kaupa
Foto allikas: boliga.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
B
Class B
Asukoht
Langebjerg 2, 1. tv, 2850 Nærum
Täpne asukohtPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.