Müükapartment
2-room apartment in Hirtshals
945 000 DKK ≈ 126 466 €
21 977 DKK/m² ≈ 2941 €/m²
Kystvejen 10E, st. 102, 9850 Hirtshals
2
Toad kokku
43 m²
Elamispind
125 988 m²
Krunt
Ehitusaasta1976
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boliga.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
D
Class D
Asukoht
Kystvejen 10E, st. 102, 9850 Hirtshals
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,9 km30 minRaudteejaam
1,9 km30 minLennujaam
55 km2.4hHaridus
Ülikool
2,6 km7 minRaamatukogu
1,7 km27 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,6 km25 minToidupood
1,5 km24 minRestoran
1,5 km24 minPank
1,6 km25 minTervishoid
Apteek
1,7 km27 minArst
1,7 km27 minHaigla
15 km38 minVaba aeg ja loodus
Park
1,8 km28 minRand
200 m3 minKeskkond
Suurem tee
5 km13 minRaudtee
1,9 km30 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.