Müükapartment
3-room apartment in Aalborg
2 098 000 DKK ≈ 280 769 €
24 115 DKK/m² ≈ 3227 €/m²
Jyllandsgade 15, 4. th, 9000 Aalborg
3
Toad kokku
87 m²
Elamispind
581 m²
Krunt
Ehitusaasta1912
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boliga.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
C
Class C
Asukoht
Jyllandsgade 15, 4. th, 9000 Aalborg
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
2,9 km8 minLennujaam
5 km14 minHaridus
Lasteaed
300 m5 minÜlikool
900 m13 minRaamatukogu
600 m10 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
200 m3 minRestoran
200 m3 minPank
400 m6 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
200 m4 minHaigla
200 m3 minVeterinaaria
1,1 km17 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
2,7 km7 minKeskkond
Suurem tee
1,3 km21 minRaudtee
300 m4 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.