Müükapartment
4-room apartment in Tørring
695 000 DKK
7316 DKK/m²
Jernbanegade 31, 7160 Tørring
4
Toad kokku
95 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Jernbanegade 31, 7160 Tørring
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
2,4 km6 minLennujaam
22 km57 minHaridus
Lasteaed
8 km20 minÜlikool
29 km1.3hRaamatukogu
11 km29 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
300 m4 minRestoran
9 km22 minTervishoid
Apteek
300 m4 minArst
100 m1 minHaigla
14 km37 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m7 minRand
16 km43 minKeskkond
Suurem tee
1,8 km28 minPhoto Tour

Asukoht
Jernbanegade 31, 7160 Tørring
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.