Müükapartment
3-room apartment in Christiansfeld
1 295 000 DKK
10 975 DKK/m²
Jernbanegade 13, 6070 Christiansfeld
3
Toad kokku
118 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Jernbanegade 13, 6070 Christiansfeld
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
3 km8 minRaudteejaam
11 km30 minLennujaam
46 km2.0hHaridus
Lasteaed
300 m5 minÜlikool
14 km37 minRaamatukogu
12 km30 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
200 m3 minRestoran
1,0 km16 minTervishoid
Apteek
400 m7 minHaigla
12 km32 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
8 km20 minKeskkond
Suurem tee
2,1 km5 minPhoto Tour

facade

kitchen

Asukoht
Jernbanegade 13, 6070 Christiansfeld
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.