Müükapartment
3-room apartment in København S
5 400 000 DKK ≈ 722 527 €
70 130 DKK/m² ≈ 9383 €/m²
Holmbladsgade 58, 1. th., 2300 København S
3
Toad kokku
77 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Holmbladsgade 58, 1. th., 2300 København S
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
2,9 km7 minMetroopeatus
500 m8 minLennujaam
4 km11 minHaridus
Lasteaed
200 m3 minKeskkool
2,5 km7 minÜlikool
1,1 km17 minRaamatukogu
300 m5 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
100 m1 minRestoran
100 m2 minPank
600 m9 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
600 m9 minHaigla
1,2 km19 minVeterinaaria
1,4 km22 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
900 m15 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
2,7 km7 minPhoto Tour

balcony

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.