Müükapartment
3-room apartment in Aalborg
1 448 000 DKK
17 035 DKK/m²
Hobrovej 93, 2. tv., 9000 Aalborg
3
Toad kokku
85 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Hobrovej 93, 2. tv., 9000 Aalborg
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
1,5 km24 minLennujaam
6 km16 minHaridus
Lasteaed
500 m7 minÜlikool
1,0 km16 minRaamatukogu
1,6 km25 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
500 m7 minRestoran
1,0 km16 minPank
600 m10 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
1,7 km27 minHaigla
700 m11 minVeterinaaria
600 m10 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
3 km9 minKeskkond
Suurem tee
1,1 km17 minRaudtee
300 m4 minPhoto Tour

dining room

dining room

balcony

balcony
Asukoht
Hobrovej 93, 2. tv., 9000 Aalborg
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.