Müükapartment
2-room apartment in Aalborg
1 098 000 DKK ≈ 146 942 €
17 429 DKK/m² ≈ 2332 €/m²
Herluf Trolles Gade 10, st. th, 9000 Aalborg
2
Toad kokku
63 m²
Elamispind
207 m²
Krunt
Ehitusaasta1930
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boliga.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
D
Class D
Asukoht
Herluf Trolles Gade 10, st. th, 9000 Aalborg
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
4 km11 minLennujaam
4 km9 minHaridus
Lasteaed
600 m10 minÜlikool
1,3 km21 minRaamatukogu
1,4 km22 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
200 m3 minRestoran
200 m4 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
900 m14 minArst
600 m9 minHaigla
800 m13 minVeterinaaria
1,1 km17 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
900 m14 minKeskkond
Suurem tee
3 km8 minRaudtee
300 m4 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.