Müükhouse
5-room house in Gilleleje
4 895 000 DKK ≈ 655 050 €
29 137 DKK/m² ≈ 3899 €/m²
Havnevej 26A, 3250 Gilleleje
5
Toad kokku
168 m²
Elamispind
449 m²
Krunt
Ehitusaasta1913
Korrust2
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: danbolig.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
D
Class D
Asukoht
Havnevej 26A, 3250 Gilleleje
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
700 m11 minRaudteejaam
22 km57 minLennujaam
58 km2.5hHaridus
Lasteaed
500 m8 minÜlikool
15 km39 minRaamatukogu
7 km17 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
200 m3 minRestoran
100 m2 minPank
300 m5 minTervishoid
Apteek
400 m6 minHaigla
20 km52 minVaba aeg ja loodus
Park
800 m13 minRand
200 m3 minKeskkond
Raudtee
200 m3 minPhoto Tour

facade

5-toaline maja asukohas Gilleleje
4 895 000 DKK ≈ 655 050 €
29 137 DKK/m² ≈ 3899 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
danbolig Gilleleje
Asukoht
Havnevej 26A, 3250 Gilleleje
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.