Müükhouse
6-room house in Ribe
1 750 000 DKK ≈ 234 197 €
6679 DKK/m² ≈ 894 €/m²
Haderslevvej 140, 6760 Ribe
6
Toad kokku
262 m²
Elamispind
8276 m²
Krunt
Ehitusaasta1866
Korrust1
Asukoht
Haderslevvej 140, 6760 Ribe
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,0 km16 minRaudteejaam
29 km1.3hLennujaam
51 km2.2hHaridus
Lasteaed
5 km12 minÜlikool
30 km1.3hRaamatukogu
5 km13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
4 km11 minToidupood
5 km13 minRestoran
5 km14 minPank
5 km14 minTervishoid
Apteek
5 km14 minArst
5 km12 minHaigla
22 km58 minVeterinaaria
7 km17 minVaba aeg ja loodus
Park
4 km10 minRand
11 km29 minPhoto Tour

facade

6-toaline maja asukohas Ribe
1 750 000 DKK ≈ 234 197 €
6679 DKK/m² ≈ 894 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Nybolig Ribe
Asukoht
Haderslevvej 140, 6760 Ribe
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.