Müükapartment
3-room apartment in Esbjerg V
1 198 000 DKK ≈ 160 345 €
13 461 DKK/m² ≈ 1802 €/m²
Granly Alle 5A, 2. tv, 6710 Esbjerg V
3
Toad kokku
1
Vannitoad
89 m²
Elamispind
10 493 m²
Krunt
Ehitusaasta1969
Fotod kategooriate kaupa
Foto allikas: boliga.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
C
Class C
Asukoht
Granly Alle 5A, 2. tv, 6710 Esbjerg V
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
5 km14 minLennujaam
52 km2.3hHaridus
Lasteaed
100 m1 minÜlikool
2,2 km6 minRaamatukogu
600 m9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
500 m7 minRestoran
2,0 km31 minPank
1,4 km21 minTervishoid
Apteek
600 m9 minArst
400 m6 minHaigla
1,9 km29 minVeterinaaria
1,4 km22 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m8 minRand
500 m8 minKeskkond
Raudtee
3 km8 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.