Müükapartment
3-room apartment in Haderslev
1 075 000 DKK
11 944 DKK/m²
Gammelting 16, 2. th., 6100 Haderslev
3
Toad kokku
90 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Gammelting 16, 2. th., 6100 Haderslev
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m2 minRaudteejaam
1,1 km17 minLennujaam
57 km2.5hHaridus
Lasteaed
4 km11 minÜlikool
24 km1.0hRaamatukogu
400 m6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
100 m2 minRestoran
100 m2 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
300 m4 minHaigla
2,9 km8 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
1,4 km23 minKeskkond
Suurem tee
5 km12 minRaudtee
900 m14 minPhoto Tour

facade

Asukoht
Gammelting 16, 2. th., 6100 Haderslev
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.