Müükapartment
2-room apartment in Middelfart
750 000 DKK
17 442 DKK/m²
Frederiksgade 52, 5500 Middelfart
2
Toad kokku
43 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Frederiksgade 52, 5500 Middelfart
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
7 km19 minLennujaam
36 km1.6hHaridus
Lasteaed
900 m15 minÜlikool
16 km42 minRaamatukogu
500 m8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
400 m6 minRestoran
200 m4 minPank
300 m4 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
5 km13 minHaigla
500 m8 minVeterinaaria
1,7 km27 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
1,4 km22 minKeskkond
Suurem tee
1,9 km30 minRaudtee
100 m1 minPhoto Tour

other room

Asukoht
Frederiksgade 52, 5500 Middelfart
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.