Müükapartment
3-room apartment in Virum
3 395 000 DKK
53 047 DKK/m²
Frederiksdalsvej 103C, 1. th., 2830 Virum
3
Toad kokku
64 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Frederiksdalsvej 103C, 1. th., 2830 Virum
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
2,0 km31 minLennujaam
21 km54 minHaridus
Lasteaed
200 m3 minKeskkool
14 km37 minÜlikool
2,9 km8 minRaamatukogu
400 m6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
200 m2 minRestoran
400 m6 minPank
900 m14 minTervishoid
Apteek
300 m4 minArst
900 m14 minHaigla
5 km12 minVeterinaaria
600 m9 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
1,8 km28 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
900 m14 minPhoto Tour

facade

Asukoht
Frederiksdalsvej 103C, 1. th., 2830 Virum
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.