Müükapartment
3-room apartment in Viborg
895 000 DKK ≈ 119 775 €
10 407 DKK/m² ≈ 1393 €/m²
Falkevej 84, 1. th, 8800 Viborg
3
Toad kokku
86 m²
Elamispind
11 104 m²
Krunt
Ehitusaasta1979
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boliga.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
C
Class C
Asukoht
Falkevej 84, 1. th, 8800 Viborg
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
700 m11 minLennujaam
75 km3.3hHaridus
Lasteaed
500 m8 minÜlikool
13 km34 minRaamatukogu
1,4 km23 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m10 minToidupood
900 m14 minRestoran
1,3 km20 minPank
1,7 km27 minTervishoid
Apteek
1000 m16 minArst
1,4 km21 minHaigla
1,3 km21 minVeterinaaria
5 km12 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
4 km9 minKeskkond
Raudtee
900 m15 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.