Müükhouse
7-room house in Dragør
5 795 000 DKK ≈ 775 488 €
32 740 DKK/m² ≈ 4381 €/m²
Engstien 2A, 2791 Dragør
7
Toad kokku
177 m²
Elamispind
702 m²
Krunt
Ehitusaasta1972
Korrust1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boliga.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
C
Class C
Asukoht
Engstien 2A, 2791 Dragør
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
5 km13 minMetroopeatus
5 km13 minLennujaam
2,1 km5 minHaridus
Lasteaed
200 m4 minKeskkool
11 km29 minÜlikool
9 km24 minRaamatukogu
1,3 km21 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m8 minToidupood
100 m1 minRestoran
1,3 km20 minPank
1,2 km18 minTervishoid
Apteek
1,2 km18 minArst
1,5 km23 minHaigla
8 km20 minVeterinaaria
6 km15 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m6 minRand
500 m8 minKeskkond
Raudtee
4 km10 minPhoto Tour

dining room

bathroom

kitchen

bathroom

dining room
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.