Müükapartment
1-room apartment in Roskilde
1 295 000 DKK
32 375 DKK/m²
Elisagårdsvej 16B, 4000 Roskilde
1
Toad kokku
40 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Elisagårdsvej 16B, 4000 Roskilde
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
11 km27 minLennujaam
32 km1.4hHaridus
Lasteaed
900 m15 minKeskkool
28 km1.2hÜlikool
2,2 km6 minRaamatukogu
800 m13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
200 m3 minRestoran
200 m3 minPank
200 m2 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
300 m5 minHaigla
800 m13 minVeterinaaria
400 m6 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m7 minRand
4 km10 minKeskkond
Suurem tee
1,3 km20 minRaudtee
0 m1 minPhoto Tour

Asukoht
Elisagårdsvej 16B, 4000 Roskilde
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.