Müükapartment
3-room apartment in Skive
875 000 DKK ≈ 117 113 €
9615 DKK/m² ≈ 1287 €/m²
Dalgas Alle 105, st. 3, 7800 Skive
3
Toad kokku
1
Vannitoad
91 m²
Elamispind
3939 m²
Krunt
Ehitusaasta1976
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boliga.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
D
Class D
Asukoht
Dalgas Alle 105, st. 3, 7800 Skive
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
2,6 km7 minLennujaam
79 km3.4hHaridus
Lasteaed
400 m7 minÜlikool
700 m11 minRaamatukogu
2,0 km5 minKaubandus ja teenused
Supermarket
800 m12 minToidupood
700 m11 minRestoran
500 m7 minPank
1,9 km29 minTervishoid
Apteek
700 m12 minArst
2,0 km5 minHaigla
2,8 km7 minVeterinaaria
2,9 km8 minVaba aeg ja loodus
Park
1,0 km16 minRand
1,1 km17 minKeskkond
Raudtee
1,6 km24 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.