Müükhouse
3-room house in Dronningmølle
3 295 000 DKK ≈ 441 014 €
45 764 DKK/m² ≈ 6125 €/m²
Dalehøjvej 7B, 3120 Dronningmølle
3
Toad kokku
72 m²
Elamispind
1200 m²
Krunt
Ehitusaasta1952
Korrust1
KüteKütus
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boliga.dk
Asukoht
Dalehøjvej 7B, 3120 Dronningmølle
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m5 minRaudteejaam
20 km51 minLennujaam
55 km2.4hHaridus
Lasteaed
3 km8 minÜlikool
12 km32 minRaamatukogu
6 km14 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,1 km17 minToidupood
4 km10 minRestoran
1,1 km17 minPank
5 km12 minTervishoid
Apteek
5 km12 minHaigla
15 km40 minVaba aeg ja loodus
Park
900 m15 minRand
1000 m15 minKeskkond
Raudtee
500 m7 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.