Müükapartment
4-room apartment in Aarhus C
10 495 000 DKK
78 321 DKK/m²
Ceres Allé 7, 18. 2., 8000 Aarhus C
4
Toad kokku
134 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Ceres Allé 7, 18. 2., 8000 Aarhus C
Täpne asukohtPhoto Tour

Asukoht
Ceres Allé 7, 18. 2., 8000 Aarhus C
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.