Müükhouse
3-room house in Vemmelev
545 000 DKK ≈ 72 945 €
6056 DKK/m² ≈ 811 €/m²
Brovej 30, 4241 Vemmelev
3
Toad kokku
90 m²
Elamispind
816 m²
Krunt
Ehitusaasta1900
Korrust1
Asukoht
Brovej 30, 4241 Vemmelev
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
2,4 km6 minLennujaam
59 km2.6hHaridus
Lasteaed
3 km8 minÜlikool
6 km14 minRaamatukogu
6 km15 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,4 km6 minToidupood
6 km15 minRestoran
5 km13 minPank
6 km15 minTervishoid
Apteek
6 km15 minArst
7 km18 minHaigla
6 km16 minVaba aeg ja loodus
Park
900 m14 minRand
3 km9 minKeskkond
Suurem tee
2,1 km5 minRaudtee
500 m8 minPhoto Tour

facade

3-toaline maja asukohas Vemmelev
545 000 DKK ≈ 72 945 €
6056 DKK/m² ≈ 811 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Nybolig Korsør
Asukoht
Brovej 30, 4241 Vemmelev
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.