Müükapartment
2-room apartment in Støvring
500 000 DKK
6849 DKK/m²
Alstrupparken 45, 9530 Støvring
2
Toad kokku
73 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Alstrupparken 45, 9530 Støvring
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
8 km20 minRaudteejaam
15 km38 minLennujaam
21 km55 minHaridus
Lasteaed
600 m10 minÜlikool
16 km41 minRaamatukogu
600 m9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
200 m4 minRestoran
500 m8 minPank
7 km19 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
7 km18 minHaigla
14 km37 minVeterinaaria
500 m8 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
10 km26 minKeskkond
Suurem tee
900 m15 minRaudtee
600 m9 minPhoto Tour

facade

kitchen

courtyard

courtyard
Asukoht
Alstrupparken 45, 9530 Støvring
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.