Müükhouse
4-room house in Østermarie
795 000 DKK ≈ 106 384 €
5933 DKK/m² ≈ 794 €/m²
Almindingensvej 80, 3751 Østermarie
4
Toad kokku
134 m²
Elamispind
1648 m²
Krunt
Ehitusaasta1951
Korrust1
Asukoht
Almindingensvej 80, 3751 Østermarie
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
2,3 km6 minLennujaam
109 km4.8hHaridus
Lasteaed
2,8 km7 minRaamatukogu
9 km23 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,5 km6 minToidupood
5 km13 minRestoran
4 km12 minTervishoid
Apteek
8 km20 minHaigla
17 km45 minVaba aeg ja loodus
Park
2,5 km7 minRand
6 km15 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.