Müükapartment
2-room apartment in Aalborg
2 295 000 DKK
38 250 DKK/m²
Akvavitvej 27, 7. 3., 9000 Aalborg
2
Toad kokku
60 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Akvavitvej 27, 7. 3., 9000 Aalborg
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
4 km11 minLennujaam
4 km10 minHaridus
Lasteaed
400 m7 minÜlikool
900 m15 minRaamatukogu
1000 m15 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
0 m1 minRestoran
200 m3 minPank
300 m5 minTervishoid
Apteek
700 m10 minArst
700 m10 minHaigla
600 m10 minVeterinaaria
1000 m15 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
1,4 km21 minKeskkond
Suurem tee
2,6 km7 minRaudtee
0 m1 minPhoto Tour

kitchen

other room

balcony

balcony
Asukoht
Akvavitvej 27, 7. 3., 9000 Aalborg
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.