Üürapartment
2-room apartment in Odense C
9495 DKK / kuus
132 DKK/m²
Overgade 7, 5. tv., 5000 Odense C
2
Toad kokku
72 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Overgade 7, 5. tv., 5000 Odense C
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
21 km56 minLennujaam
9 km23 minHaridus
Lasteaed
200 m4 minÜlikool
900 m14 minRaamatukogu
200 m3 minKaubandus ja teenused
Supermarket
0 m1 minToidupood
0 m1 minRestoran
0 m1 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
400 m6 minHaigla
700 m10 minVeterinaaria
2,0 km31 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
6 km16 minKeskkond
Suurem tee
5 km12 minRaudtee
600 m9 minPhoto Tour

Asukoht
Overgade 7, 5. tv., 5000 Odense C
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.