Müükhouse
Three-Bedroom House with Garden in Resteigne
327 000 €
1901 €/m²
rue du Couvent, Resteigne
6
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
172 m²
Elamispind
943 m²
Krunt
943 m²
Aed
Kirjeldus
This three-bedroom house is located on rue du Couvent in Resteigne, offering a peaceful and green setting. The ground floor includes a hallway, separate WC, a bright living room of approximately 30 m², a kitchen of nearly 8 m², and a garage of about 20 m². The upper floor features a hallway of 11 m² leading to three bedrooms of approximately 14, 12, and 17 m², and a spacious bathroom of 11 m² with...
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
9 km24 minLennujaam
64 km2.8hHaridus
Lasteaed
2,6 km7 minKeskkool
8 km20 minÜlikool
41 km1.8hRaamatukogu
2,9 km7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,0 km31 minToidupood
1,4 km21 minRestoran
1,3 km20 minPank
2,5 km6 minTervishoid
Apteek
2,0 km5 minArst
1,6 km26 minHaigla
20 km53 minVeterinaaria
4 km11 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
15 km40 minKeskkond
Suurem tee
1,1 km17 minPhoto Tour

facade

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.