Müükapartment
Three-bedroom Apartment in Borgo Priolo
8550 €
130 €/m²
Via Maestra, 22, 27040 Borgo Priolo Pv, Italia
3
Toad kokku
66 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom apartment is located on the third floor of a building in Borgo Priolo. The property is situated on Via Maestra, 22, offering a central location within the town. The apartment spans 66 m², providing a compact living space.
OmandTäis
Korrus3
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: wikicasa.it
Asukoht
Via Maestra, 22, 27040 Borgo Priolo Pv, Italia
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
6 km17 minRaudteejaam
11 km29 minLennujaam
52 km2.3hHaridus
Lasteaed
5 km13 minÜlikool
24 km1.0hRaamatukogu
5 km13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
6 km15 minToidupood
5 km13 minRestoran
2,4 km6 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
5 km13 minArst
6 km15 minHaigla
11 km28 minVeterinaaria
5 km14 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
20 km53 minPhoto Tour

land plot

staircase

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.