Müükapartment
Third Floor Flat with Balconies in Cantù
189 000 €
1890 €/m²
Via Alciato, Cantù
3
Toad kokku
1
Vannitoad
100 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Põhi
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom flat is located on the third floor of a well-maintained building with a lift. The property features two balconies, a cantina, and a box, with a north/east orientation.
Ehitusaasta1975
OmandKaasomand
Korrus3
KüteGaas
Lisaomadused
Lift
Sisustatud köök
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: tempocasa.it, wikicasa.it
Energiatõhusus
Energiaklass
E
Class E
Asukoht
Via Alciato, Cantù
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
400 m6 minRaudteejaam
4 km10 minLennujaam
32 km1.4hHaridus
Lasteaed
700 m11 minKeskkool
29 km1.3hÜlikool
5 km13 minRaamatukogu
700 m12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m8 minToidupood
800 m12 minRestoran
200 m3 minPank
500 m8 minTervishoid
Apteek
1,2 km19 minArst
5 km12 minHaigla
300 m5 minVeterinaaria
1,8 km29 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
4 km11 minKeskkond
Raudtee
700 m11 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.