Pildid puuduvad
Müükhouse
Terraced Villa with Terrace in Cavriglia
385 000 €
3032 €/m²
Villa a schiera, Cavriglia
4
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
127 m²
Elamispind
Kirjeldus
This terraced villa comprises four bedrooms and two bathrooms, featuring a spacious terrace. The property is newly constructed with a private garden and garage, located centrally in Cavriglia. It includes a photovoltaic system with a 12 kW storage capacity, enhancing energy efficiency.
Ehitusaasta2026
SeisukordUus
OmandTäis
Korrust2
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
5 km12 minRaudteejaam
6 km16 minLennujaam
39 km1.7hHaridus
Ülikool
6 km14 minRaamatukogu
6 km15 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
6 km15 minRestoran
2,4 km6 minPank
200 m2 minTervishoid
Apteek
4 km10 minArst
7 km18 minHaigla
6 km15 minVeterinaaria
7 km17 minVaba aeg ja loodus
Park
6 km15 minRand
14 km37 minKeskkond
Raudtee
4 km11 minHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.