Müükhouse
Terraced Villa with Garden in Cento
229 000 €
1862 €/m²
Via Taddia 18/16, Cento, Cento
6
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
123 m²
Elamispind
Kirjeldus
This six-bedroom, two-bathroom terraced villa features a private garden, parking, and a garage. The ground floor includes a small balcony, while the first floor offers a living room, open-plan kitchen, and bathroom. The second floor comprises a master bedroom, a smaller bedroom, a study, and a laundry room, with exposed wooden ceilings throughout.
Asukoht
Via Taddia 18/16, Cento, Cento
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m5 minRaudteejaam
12 km32 minLennujaam
25 km1.1hHaridus
Lasteaed
2,4 km6 minÜlikool
4 km11 minRaamatukogu
600 m9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m11 minToidupood
2,4 km6 minRestoran
500 m9 minPank
2,3 km6 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
5 km12 minHaigla
5 km13 minVeterinaaria
6 km17 minVaba aeg ja loodus
Park
700 m11 minRand
28 km1.2hPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.