Müükhouse
Terraced House with Garden in Taleggio
39 000 €
217 €/m²
Taleggio
4
Toad kokku
1
Vannitoad
180 m²
Elamispind
Kirjeldus
This terraced house offers four bedrooms and one bathroom, with a semi-open kitchen and living area on the ground floor. The property includes a private garden and is located in a quiet, green setting, free on three sides. It requires renovation and is served by road, electricity, water, and gas.
Ehitusaasta1940
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
9 km23 minLennujaam
25 km1.1hHaridus
Lasteaed
800 m12 minÜlikool
14 km36 minRaamatukogu
5 km12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
4 km10 minToidupood
2,3 km6 minRestoran
800 m12 minPank
7 km19 minTervishoid
Apteek
700 m11 minArst
8 km21 minHaigla
7 km18 minVeterinaaria
9 km23 minVaba aeg ja loodus
Park
700 m10 minRand
2,0 km5 minPhoto Tour

land plot

bedroom

hallway entrance

bedroom
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.