Müükhouse
Terraced House with Garden in Freyming-Merlebach
109 000 €
1253 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
87 m²
Elamispind
436 m²
Krunt
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom terraced house is situated in a quiet residential area on the outskirts of Freyming-Merlebach. The property features a garden and includes a living room, kitchen, and a large basement. The house requires some refreshing work.
Ehitusaasta1927
Energiaklass
197 kWh/m²/yrD
Class D — 197 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
43 kg CO²/m²/yrD
Class D — 43 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
43 kmHaridus
LähedalArst
3 kmHaigla
LähedalVeterinaaria
6 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
24 kmKeskkond

driveway
Terraced House with Garden in Freyming-Merlebach
109 000 €
1253 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
sarah medda
SAFTI
Viide: 1646123
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.